Living Dolls
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Elyse
Czerwona {Krwawa} Róża
Elyse


Liczba postów : 67
Join date : 17/08/2013

Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. Empty
PisanieTemat: Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów.   Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. EmptyNie Wrz 15, 2013 7:29 am

Uwaga, uwaga!

 

    Moi Drodzy.

     Ogłaszam nabór na Mistrzów Gry oraz Moderatorów, acz chciałabym podkreślić, iż poszukujemy użytkowników dokładnych oraz z doświadczeniem - niekoniecznie - mile widziana: głowa pełna pomysłów, zaangażowanie plus wolny czas
    .
Powrót do góry Go down
Haku
Fioletowa Róża
Haku


Liczba postów : 17
Join date : 27/08/2013

Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów.   Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. EmptyNie Wrz 15, 2013 11:08 am

A co mi tam. Zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
Crescendo
Błękitna Róża
Crescendo


Liczba postów : 9
Join date : 24/08/2013

Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów.   Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. EmptyNie Wrz 15, 2013 11:11 am

... ja również, ja również!
Powrót do góry Go down
Elyse
Czerwona {Krwawa} Róża
Elyse


Liczba postów : 67
Join date : 17/08/2013

Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów.   Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. EmptyPon Wrz 16, 2013 1:33 pm

Pragnę powitać dwóch nowych MG. Napiszcie do mnie pw z nazwą koloru jakiego będziecie używać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów.   Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów. Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na Mistrzów Gry oraz moderatorów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Living Dolls :: Ważne :: Ogłoszenia-
Skocz do: