Living Dolls
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Leniwa awatarnia!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Veryllai
Szkaradny Aktor
Veryllai


Liczba postów : 6
Join date : 10/09/2013

Leniwa awatarnia! Empty
PisanieTemat: Leniwa awatarnia!   Leniwa awatarnia! EmptySro Wrz 11, 2013 3:01 pm

Leniwa awatarnia! 50576200346799824606

Witam wszystkich w kochanej awatarni kochanego lenia! Na sam początek dam wam kilka zasad, których proszę o przestrzeganie:


  • Nie jestem maszyną. Mam czas do tygodnia, aby wykonać wasze zamówienie, ponieważ mam szkołę, mam swoje problemy i sprawy, z których nie muszę się nikomu tłumaczyć.
  • Maksymalne zamówienie jednorazowe to sześć obrazków. Nieważne, czy są to awatary, czy sygnatury. Maksymalnie sześć obrazków, a ja w dobrym humorze jestem w stanie zrobić kilka wersji tego samego arta.
  • Nie podpisuję niczego. Proszę nie podawać się za osobę obrabiającą te obrazki.
  • Mogę wykonać prace na inne fora.
  • Jeśli podacie mi wytyczne obrazka lub po prostu postać, z którą ma być awatar/sygna, mogę sam poszukać.
  • Im więcej dacie mi swobody, możliwe, że bardziej będziecie zadowoleni z efektu końcowego.



Cytat :
Link do obrazka:
Podpis duży|opis:
Inne:
Powrót do góry Go down
Andrea
Biała Róża
Andrea


Liczba postów : 2
Join date : 14/09/2013

Leniwa awatarnia! Empty
PisanieTemat: Re: Leniwa awatarnia!   Leniwa awatarnia! EmptyCzw Wrz 19, 2013 7:44 pm

Link do obrazka: pan po prawej, Ozio of kors
Podpis duży|opis: Andrea | So what if you can see the darkest side of me?
Inne: jeśli ci się będzie chciało możesz poszukać jeszcze jakichś obrazków z Ozem, choć oczywiście nie wymagam.


Dżemkuuuję<3
Powrót do góry Go down
 
Leniwa awatarnia!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Living Dolls :: Off Topic :: Hyde Park :: Avatarnie-
Skocz do: